Bonsai medelių istorija          Bonsai žiema          Bonsai klevas          Bonsai ąžuolas         Bonsai enciklopedija

2014 m. liepos 31 d., ketvirtadienis

Klevas 2014

Kaip rašiau ankstesniame pranešime per žiemą apturėjau daug netekčių, ne iš imtis ir klevai kurie gerokai apšalo. Šį kartą pateikiu progreso vaizdus to klevo kuris  mažiausiai nukentėjo. Pagal ankstesnius planus šiais metais jau turėjau pradėti formuoti šį medelį, kad po truputi įgautų bonsai  medeliams būdingus bruožus, deja teko šių minčių atsisakyti. Pastarojo meto kaitra duoda savo - įsimetė miltligė. Trumpai - prasidėjo sunkiausias bonsai augintojams metas.


-->
Vienas iš artimiausio meto tikslų, tinkamai atidengti ir suformuoti antžeminę medelio šaknų sistemą. asmeniškai man labai patinka kai bonsai medeliai turi gražiai išvystytą antžeminę šaknų sistemą. Tai kartu medžiui priduoda estetinio "senumo".
Vienas iš sėkmingai pabaigtų etapų - dviejų klevų kamienų "suliejimas". Ateinančiais metais tinkamai atidengus šaknis, tarp dviejų susipynusių kamienų bus galima atidengti tarpą, apatinėje kamienų dalyje:Komentarų nėra:

Rašyti komentarą