Bonsai medelių istorija          Bonsai žiema          Bonsai klevas          Bonsai ąžuolas         Bonsai enciklopedija

2015 m. kovo 13 d., penktadienis

Vagys idiotai sunaikino mano mamutmedį

Žiauru, mano išlepintas ir išpuoselėtas Mamutmedis (a.k.a. sekvoja) buvo sunaikintas. Kadangi per žiemą aš jį laikau rakinamoj laiptinėje, nes ten vėsiau, tai jį gali pasiekti ir svetimi individai. Grįžtu po darbų namo ir žiūriu - iš vazono išrautas mano mamutmedis. Ligoniai nežinojo, kad išrovus mamutmedį šiuo sezonu jis niekaip neprigis kitoje vietoje.

Kadangi jis augo laiptinėje, kuri yra rakinama, įtarimas krenta kaimynams, o tiksliau vienai idiotei. Kad tau širdies smūgis ištiktų greičiau. 

6 komentarai:

 1. Uzuojauta! Taip graziai atrode nuotraukose

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nieko, ka tik uzsisakiau dar mamutmedzio seklu. Tuoj isauginsiu nauja karta siu medeliu. Tik labai gaila, kad tiek metu suniui ant uodegos.

   Panaikinti
 2. Labas. Gal žinai, ką reiškia, jei ant bonsai medelio atsirado daug mažyčių baltų taškelių? Nežymių taškelių matosi ir ant lapų. Gal tai kokie parazitai ar grybas? Jei nesunku, atsakymą parašyk man į el.paštą (lauruteaea7@gmail.com). Dėkoju iš anksto!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O jie skraido? Nes tokios buna mazos baltos musytes gerai papurcius pradeda skraidyti

   Panaikinti
 3. Kvailių pilna visur. Tik ar įdomu apie juos visai Lietuvai žinot? Geriau parašytum, kaip laikosi kiti.

  AtsakytiPanaikinti