Bonsai medelių istorija          Bonsai žiema          Bonsai klevas          Bonsai ąžuolas         Bonsai enciklopedija

2012 m. lapkričio 23 d., penktadienis

Lietaus medis (Albizia saman) III dalis

Pagaliau prisiruošiau atnaujinti savo įrašą apie lietaus medžius Albizia saman (Brazilian Rain Tree). Po paskutinio įrašo apie šiuos būsimuosius bonsai medelius, šie gerokai paaugo. Tiesa daugiau augo formuodami naujas šakas nei stiebdamiesi aukštyn. Palyginimui daug vėliau pasodintas vaškuotasis eukaliptas (Eucalyptus Microcorys; Tallow wood) jau dabar siekia 54cm, tiesa neturi papildomų šakų nes dar neformavau ir leidžiu augti natūralia eiga.

Prasidėjus šildymo sezonui, kambariuose yra kiek per mažai drėgmės. Todėl šių medelių lapai kiek nurudę, ne ką gelbėja ir nuolatinis purškimas. Planuoju statyti vandens vazonus kad garuotų po truputį.


Medis pasiruošęs nakčiai
Lieataus medžio medėti pradėjęs kamienas
Lietaus medis I dalis
 
Lietaus medis II dalis

8 komentarai:

 1. Sveikas, turiu ivariu klausimu ir niekai nerandu tavo e-mail i kuri galeciau parasyt. Koks jis ?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jo ir nerasit kadangi jo viesai neskelbiu ;)

   Panaikinti
  2. Graziai jis pas tave auga :) Pas mane kazko nuo krastu lapai gerokai parudave , perlaisciau , ar irgi - per sausas oras jam ?

   Panaikinti
  3. Gli buti ir tas ir tas, arba kartu. Pas mane ant kaikuriu taip pat pradejo dziuti. Tik as zinau priezaty - sausas oras pas mane.

   Panaikinti
 2. Beje koki pats darei substrata ? Kiek paskaiciau - jiems reik neorganinio ... Tai noriu persodint i dideli vazona - galvoju maisyt mazdaug taip - 3 dalys vermikulito , 3 dalys akadamos , 2 dalys perlito ir 1 dalis juodzemio . Ne per ziauriai as cia ? Nes kiek raso - jam patinka , kad vanduo neuzsilaiko zamej , tai ... :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kadangi tuo metu neturejau pakankamo kiekio akadamos tai jos ideta simboliskai, persodindamas daugiau sudejau smelio ir universlaus substrato. Taip kad atrodo neissigando sie augalai tokio misinio. Kadangi pirma karta auginu siuos medelius tai esmines praktines patirties del substrato proprociju ir strukturos negaleciau pateikti, reik eksperimentuoti ;)

   Panaikinti
 3. Turiu Tau Pasiulima Ka Auginti Kaip Bonsai Medeli Rozes Medeli.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Gal ateityje! Gal paciam jau pavyko uzsiauginti toki bonsai medeli?

   Panaikinti